Zprávy

To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde. 
To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde. Dozvědět se více »
Zavřít okno
eibabo® Zprávy

To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde.

Na základě intenzivních jednání s dodavateli vám můžeme díky dodatečným nabídkovým cenám na více než 15 000 špičkových výrobků ještě jednou nabídnout velkou přidanou hodnotu, protože zůstanou zachovány i dosavadní speciální ceny ze zimního výprodeje.
Těšte se na více než 30 000 druhů žádaného zboží od 100 vybraných značkových výrobců počínaje ABB až po Zumtobel.
Dostupnost výrobků na skladě a pořizovaných výrobků na konci roku drasticky klesla. Zohledněte event. následující pokyny, pokud naléhavě potřebujete zboží.
Do obchodu jsme přidali a katalogizovali 20.000 nových položek. Zvláště mnoho značkových výrobků od špičkových výrobců.
eibabo® svým zákazníkům nabízí různé značkové elektroinstalační výrobky a SmartHome s více než 350 000 výrobky a dodávkou do více než 180 zemí.
eibabo® -V příštích několika týdnech budou vedle jubilejních cen na celý sortiment připraveny také speciální akční balíčky značkových výrobců, speciální nabídky KNX...
Využijte nyní rozmanité cenové zvýhodnění letní sezóny na stránkách eibabo®. Na počátku 3. čtvrtletí dochází (jako každoročně) ke zvýšení cen většiny výrobců v průměru o 3-15 %. Výrobci spínačů (souhrnem přibližně 60 000 druhů zboží) to zpravidla provádějí k 01.11. daného roku. Jiní výrobci již k 01.08. a 01.10.
Do obchodu jsme přidali a katalogizovali 50.000 nových položek. Zvláště mnoho značkových výrobků od špičkových výrobců.
2. Směrnice o platebních službách Evropské unie (PSD2), která chce evropský platební styk učinit bezpečnější, komfortnější a inovativnější, je k dispozici od 13. 1. 2018. V tom obsažené silné ověření klienta (SCA) bude závazné od 14. září 2019.
Využijte rozmanitých cenových výhod všech výrobků v internetovém obchodě eibabo®. Proto se maximálně vyplatí zejména nákupy generující vysoký obrat.
Tags: news, eibabo, eibmarkt
eibmarkt.com GmbH byl vyznamenán pečetí „Nejlepší kvalita služeb“ 2018/2019
V aktuálním vydání magazínu TESTBILD 04/2018 byla společnost eibmarkt.com GmbH vyznamenána pečetí Testbild „Nejlepší kvalita služeb“ v kategorii „Domácí technika (online obchod)“.