Zprávy

To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde. 
To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde. Dozvědět se více »
Zavřít okno
eibabo® Zprávy

To je strana s naším eibabo® zprávou pro vás, číst nejnovější zprávy z našeho eibabo® redakční zde.

Do obchodu jsme přidali a katalogizovali 75.000 nových položek. Zvláště mnoho značkových výrobků od špičkových výrobců.
Vzhledem k nedostatku surovin lze na začátku června očekávat částečně enormní nárůst cen různých výrobců v rozmezí 5-25 %. Zejména kabely a vodiče budou dražší až o 25 %.
V současnosti je vzhledem k nadále stoupajícím cenám potřeba počítat také s nedostatkem dodávek. Momentálně se velký počet výrobců začíná potýkat s nedostatkem surovin pro PVC elektrorozvody, kanály a také programy spínačů/zásuvek. Všechny důležité suroviny jsou nyní drahé a u výrobců budou brzy vyčerpány dostupné zásoby. Ceny mědi, niklu, cínu, stříbra, hliníku a oceli, ale také ropy/zemního plynu jako základu výroby PVC, významného materiálu elektrotechnického průmyslu, momentálně rostou do astronomických výšek.
Těšte se na více než 30 000 druhů žádaného zboží od 100 vybraných značkových výrobců počínaje ABB až po Zumtobel.
Do obchodu jsme přidali a katalogizovali 100.000 nových položek. Zvláště mnoho značkových výrobků od špičkových výrobců.
Využijte ještě tuto výhodnou možnost a nakupte nákladnější zboží!
Vezměte prosím na vědomí, že od 7. prosince nemůžeme pro objednané zboží nebo zvláštní zboží k zakoupení (žluté nákladní vozidlo u výrobku) zaručit dodací lhůtu ještě v roce 2020. Dostupnost výrobků na skladě a pořizovaných výrobků na konci roku drasticky klesla. Zohledněte event. následující pokyny, pokud naléhavě potřebujete zboží.
eibabo® -V příštích několika týdnech budou vedle jubilejních cen na celý sortiment připraveny také speciální akční balíčky značkových výrobců, speciální nabídky KNX...
Ceny jsou tak nízké, jak tomu již dlouho nebylo. Provedli jsme pro vás výrazné snížení cen, které v souvislosti se snížením DPH v Německu k 1. červenci 2020 nabízí značný potenciál úspor, který jste dosud nezažili.
Technologie se rychle vyvíjejí. Jak ale bude možná zakrátko vypadat nakupování ve vašem obývacím pokoji?

eibabo® Shopping 4.0

Technologie se rychle vyvíjejí. Jak ale bude možná zakrátko vypadat nakupování ve vašem obývacím pokoji? V posledních letech jsme získali mnoho zkušeností, zejména prostřednictvím našich vlastních 3D aplikací a vývojových oddělení. Na začátek července 2020 jsme si pro vás připravili zajímavé prezentace na toto téma.
Do obchodu jsme přidali a katalogizovali 25.000 nových položek. Zvláště mnoho značkových výrobků od špičkových výrobců.
1 z 2