Affiliate programy

Staňte se reklamním partnerem společnosti eibabo®

eibabo® svým zákazníkům nabízí různé značkové elektroinstalační výrobky a SmartHome s více než 350 000 výrobky a dodávkou do více než 180 zemí.

Provizní a partnerský program společnosti eibabo®

Máte jako soukromá osoba nebo firma vlastní webovou prezentaci? Pak vydělávejte peníze a podílejte se na úspěchu eibmarkt.com GmbH – jednoho z největších světových online obchodů pro domácnost, lodě a karavany z oblastí inteligentní automatizace budov, elektroniky a elektrotechniky, domácí techniky, domácích spotřebičů, svítidel, multimédií, datových a síťových technologií, rovněž i anténní techniky. Jako partner svou webovou stránkou aktivně zprostředkovávejte nabídku eibabo®, podniku společnosti eibmarkt.com GmbH, a dostanete za to atraktivní provize.

Vaše výhody

  • 2% až 4% provize z čistého obratu za nákupy zprostředkovaných návštěvníků
  • Až 5% provize jako prémiový partner eibabo®
  • Až 8% provize na základě výkonu
  • Bez nákladů, bez minimálních obratů – neúčtujeme žádný poplatek ani příspěvek
  • Přístup k aktuálním reklamním prostředkům, kódům slevových kupónů a výrobním údajům

 

Funguje to jednoduše:

1. Registrace/přihlášení

Subscribe

Zaregistrujte se jako vydavatel v našem partnerském programu eibabo®. Poté obdržíte svůj osobní přístupový kód jako partner. Zde najdete přihlašovací odkaz k příslušným provizním programům eibabo®:

>>> Do programu eibabo® v CJ

 

Zde jsou registrovány a vyhodnocovány všechny obraty, které jste zprostředkovali, a vyplacena vaše provize. S osobním přístupovým kódem se ucházíte o partnerský program eibabo®.

2. Vložte odkaz 

Adverts Linking

V přehledu reklamních prostředků našeho partnerského programu obdržíte i kód pro odkazy k reklamním prostředkům eibabo® pro vaši webovou stránku. Kód umístíte na vaší internetové stránce.

3. Vydělávejte peníze

Earn Money

Jako affiliate partner eibabo® vyděláte peníze každým prodejem, který vygenerujete přes své internetové stránky. Ještě dnes spusťte svůj partnerský program u eibabo®.

Prohlédli jste si