Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20W.01

BE-GT20W.01

Naše nejlepší cena
3529,85 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX Doplňkový... více
Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20W.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Velká rozmanitost funkcí! Nabízený výrobek pochází z výroby výrobce MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760250. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. U tohoto výrobku je poměr ceny a výkonu naprosto přesvědčivý! Tento tip na koupi vyhledávají a kupují zákazníci na celém světě v našem obchodě velmi často. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Objednejte si tento výrobek od výrobce MDT ještě dnes! V následujícím přehledu najdete další relevantní informace k tomuto výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GT20W.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GT20W.01 si jiní zákazníci velmi často kupují i toto zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX, je:

Výrobek Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-GT20W.01, MDT nebo také Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Vyhledáním pojmu MDT si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

Toto je datum nezávazné dodávky, protože výrobce MDT má mnoho předvýrobků. Tyto objednávky budou po začátku výroby sériově prováděny. Máte-li o tento produkt zájem, můžete si jej objednat v tomto stavu dodávky. Mějte však na paměti, že datum dodání může být zpožděno z důvodu mnoha předběžných objednávek u výrobce. S 6 plochami senzorů, barevným displejem a indikátorem stavu RGB. Vhodné jako 4/6/8/12-násobné tlačítko. Integrovaný BCU - Tlačítka lze nastavit pro 1 nebo 2 tlačítka - 4 tlačítka lze rezervovat s 2 nebo 3 úrovněmi funkcí (8/12 krát) - 2 tlačítka pro přímou vstupní úroveň funkcí - Velký, barevný aktivní displej funkce a stav - Symboly a prostý text nastavitelné pro každé tlačítko / funkci - 1 nebo 2 tlačítka pro spínání, stmívání, uzávěry, hodnoty - Krátké / dlouhé stisknutí tlačítka se dvěma objekty - Stav RGB pro každé tlačítko samostatně ovládatelný z každé úrovně - Indikace vnitřní a venkovní teploty a času - Automatický jas displeje pomocí snímače světla a objektu den / noc - Funkce tlumení s přídavným přepínacím kanálem - Doporučená montážní výška: 1,05 - 1,25 m - Instalace do zásuvky, Rozměry (Š x V): 92 mm x 92 mm - Není vyžadováno žádné dodatečné napájení - Integrovaná sběrnicová spojka

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Skleněné tlačítko II Smart, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20W.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.