Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08W.01

BE-GT08W.01

Naše nejlepší cena
3376,72 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX... více
Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08W.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Velká rozmanitost funkcí! Zde nabízený výrobek vyrábí MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760115. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Kupte si inovace a špičkovou kvalitu za příznivou cenu! Jako bestseller prodáváme tento výrobek na celém světě velmi často mnoha spokojeným zákazníkům. U tohoto výrobku jsme pořídili vlastní, exkluzivní snímky o vysokém rozlišení. Díky tomuto exkluzivnímu náhledu 3D si můžete výrobek prohlédnout ze všech stran! Zajistěte si tento skvělý výrobek od výrobce MDT také vy! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GT08W.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GT08W.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-GT08W.01, MDT nebo Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

S osmi senzorovými oblastmi a LED diodami pro provoz a stav, osvětlení obklopujícího okolí. Integrované BCU, oblasti snímače mohou být parametrizovány pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkční funkce pro každý výstup, funkce s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, bílá / červená LED dioda pro každá oblast snímače, jas LED nastavitelná v 5 krocích přes objekt den / noc, odesílání druhého objektu je možné pomocí logických modulů, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, včetně filmu, Instalace s opěrným kroužkem (součástí dodávky), Rozměry 92 mm x 163 mm, Integrovaná sběrnicová spojka. 3 roky záruka.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Skleněná tlačítka 8-násobná, bílá, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08W.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.