Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX BE-GTR3S.01

BE-GTR3S.01

Naše nejlepší cena
1031,47 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí... více
Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX BE-GTR3S.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Mimořádně široké možnosti použití! Nabízený výrobek vyrábí MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760172. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. Tento výrobek se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu. Tento oblíbený výrobek kupují zákazníci v našem obchodě často. Náš obchod eibabo® nabízí k tomuto výrobku jedinečný náhled 3D/360°. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy ze všech stran. Objednejte si tento výrobek od výrobce MDT ještě dnes! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GTR3S.01
  • Číslo celní sazby: 39259080
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GTR3S.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-GTR3S.01, MDT a také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

Rozměry 92 mm x 234 mm, vhodné pro 55 mm systémy: Tlačítka MDT a tlačítka Plus - BERKER S1, B1, B3, B7- JUNG A500, Aplus- GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- MERTEN M-Smart, M-Arc , M-plán.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Rám skleněného krytu pro konstrukci 55 mm 3-násobný, Schwarz pro domácí automatizaci KNX BE-GTR3S.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.