Vítěz testu „Nejlepší kvalita služeb 2018/2019“

eibmarkt.com GmbH byl vyznamenán pečetí „Nejlepší kvalita služeb“ 2018/2019

V aktuálním vydání magazínu TESTBILD 04/2018 byla společnost eibmarkt.com GmbH vyznamenána pečetí Testbild „Nejlepší kvalita služeb“ v kategorii „Domácí technika (online obchod)“.

K tomu byly vyhodnoceny výsledky hodnocení v oblastech dosažitelnosti, orientace na zákazníky, komunikace, odborné kompetence a rozsahu služeb a také nadřazené dimenze hodnocení – ochoty doporučit poskytovatele služeb dále – od více než 20 500 dotazovaných.

Ve všech testovaných oblastech dokázal eibmarkt.com ve srovnání s jinými čelními hráči tohoto odvětí potvrdit své kvality na prvních místech. Průzkum mezi zákazníky přinesl hodnocení „Velmi vysoké“ a vynikající výsledek společnosti eibmarkt.com GmbH především v oblasti „Odborná kompetence“. 

Proces testování pro udělení vyznamenání „Nejlepší kvalita služeb 2018/2019“

Platforma TESTBILD provedla v roce 2018 ve spolupráci se společností Statista mezi zákazníky jeden z největších průzkumů zaměřený na kvalitu služeb online obchodů. Celkem bylo hodnoceno 2 400 podniků z 200 odvětví.

„Top-Player“ daných odvětví, kteří byli vybráni pro tento test, se vyznačují různými charakteristikami, jako je dosah, obrat, počty zákazníků a popularita podniku. Průzkum probíhal od května do června 2018.

Vyznamenáním „Nejlepší kvalita služeb 2018/2019“ se mohou pyšnit podniky, poskytovatelé služeb a instituce v Německu, kteří nabízejí zákazníkům nejlepší služby. Základem pro vyhodnocení bylo ocenění více než 20 500 zákazníků. 

Odborná kompetence, vysoká orientace na služby a více než 20 let zkušeností

Společnost eibmarkt.com GmbH provozuje na platformách eCommerce online obchody eibmarkt.com® a eibabo® s ohromným výběrem produktů pro automatizaci KNX®, inteligentní dům a automatizaci budov, elektroinstalační materiál, svítidla a příslušenství, nářadí a spotřebiče pro domácnost, dílnu a průmysl.

Společnost EIBMARKT GmbH disponuje vlastním podnikovým oddělením aplikačního vývoje pro technologicky náročnou správu budov. K tomu patří vedle vlastního vývoje a výroby elektronických a elektrických modulů také specializace v softwarové oblasti automatizační technologie. Kromě vysoké odborné kompetence si zákazníci eibmarkt.com cení individuálního poradenství a podpory.

Více než 20 let zkušeností v zasilatelském obchodě elektroinstalačního materiálu, spolehlivé a rychlé dodávky, kompetentní zákaznický servis a několikrát vyznamenané a bezpečné online obchody činí ze značky eibmarkt®.com jeden z čelních podniků v oblasti elektra a techniky pro domácnost. Téměř dokonalý podíl spokojených zákazníků – 99 % – u Trusted Shops a celosvětově více než 500 000 spokojených kmenových zákazníků potvrzují vysoké nároky na kvalitu služeb.