Spojka s optickými vlákny LC-Duplex J08071A0005

Telegärtner - J08071A0005 - Spojka s optickými vlákny LC-Duplex J08071A0005
Zdroj foto: Obr. event. podobný
J08071A0005 4018359303785 EAN/GTIN

Naše nejlepší cena
91,15 Kč vč. DPH

13-15 Dny* (CZE)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Vhodné pro druh vlákna Multimode, Typ konektoru přípojka 1 LC duplex, Typ konektoru přípojka 2 LC... více
Spojka s optickými vlákny LC-Duplex J08071A0005 – Telegärtner – 4018359303785: Vhodné pro druh vlákna Multimode, Typ konektoru přípojka 1 LC duplex, Typ konektoru přípojka 2 LC duplex, Materiál skříně Plast, Materiál pouzdra Keramika, Způsob upevnění Š roub/zaskočit, Barva modrá
... více
Vhodné pro druh vlákna Multimode
Typ konektoru přípojka 1 LC duplex
Typ konektoru přípojka 2 LC duplex
Materiál skříně Plast
Materiál pouzdra Keramika
Způsob upevnění Š roub/zaskočit
Barva modrá

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Spojka s optickými vlákny LC-Duplex J08071A0005"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.