Distribuční jádro OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO propojovací kabel z optických vláken 0,5 m L00...

Telegärtner - L00839A0016 - Distribuční jádro OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO propojovací kabel z optických vláken 0,5 m L00...
Zdroj foto: Obr. event. podobný
L00839A0016 4018359470517 EAN/GTIN

5554,28 Kč vč. DPH
9350,14 Kč (-40,6% DMOC***)

13-15 Dny* (CZE)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Druh vlákna Singlemode, Kategorie OS2, Počet vláken 12, Typ kabelu Simplex, Délka 0,5 m, Typ... více
Distribuční jádro OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO propojovací kabel z optických vláken 0,5 m L00... – Telegärtner – 4018359470517: Druh vlákna Singlemode, Kategorie OS2, Počet vláken 12, Typ kabelu Simplex, Délka 0,5 m, Typ konektoru přípojka 1 MT/MPO, Typ konektoru přípojka 2 LC, Barva pláště ostatní, Objímka ochrany proti zlomu nasunuté, Nepodporující hoření dle EN 50265-2-1
... více
Druh vlákna Singlemode
Kategorie OS2
Počet vláken 12
Typ kabelu Simplex
Délka 0,5 m
Typ konektoru přípojka 1 MT/MPO
Typ konektoru přípojka 2 LC
Barva pláště ostatní
Objímka ochrany proti zlomu nasunuté
Nepodporující hoření dle EN 50265-2-1

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Distribuční jádro OS2 MPO/MTP APC,12xLC - MT / MPO propojovací kabel z optických vláken 0,5 m L00..."
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.