Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.01

BE-TA5508.01

Naše nejlepší cena
1917,20 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci... více
Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Rozmanité a přesvědčivé funkce: Výrobek je vyráběn výrobcem MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760052. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Nechte se nadchnout vynikajícími výkony za dobré ceny! Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. Zde v obchodě máte k dispozici exkluzivní náhled 3D. Podívejte se na výrobek z různé perspektivy nebo si podle svého přání přibližte jeho obrázky ve vysokém rozlišení! Kupte si tento skvělý výrobek od výrobce MDT! Zde najdete přehled dalších relevantních údajů a informací k výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA5508.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA5508.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, je:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: BE-TA5508.01, MDT a také Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

S 8 rockery. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- JUNG A500, Aplus - MERTEN M-Smart, pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkční funkce pro každý výstup, funkce s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítka, blok s krycí fólií pro individuální značení, montáž s podpěrným kroužkem (součástí dodávky). fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.