Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.G1

BE-TA5508.G1

Naše nejlepší cena
1973,45 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí... více
Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.G1 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Řada neobvyklých funkcí spojená v jediném výrobku: Nabízený výrobek vyrábí MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760202. V našem online obchodě eibabo® najdete tento výrobek ve skupině zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Příznivá cena a skvělé vlastnosti výrobku nadchnou i vás! Jako bestseller prodáváme tento výrobek na celém světě velmi často mnoha spokojeným zákazníkům. U tohoto výrobku jsme pořídili vlastní, exkluzivní snímky o vysokém rozlišení. Díky tomuto exkluzivnímu náhledu 3D si můžete výrobek prohlédnout ze všech stran! Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! V následujícím přehledu najdete další relevantní informace k tomuto výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA5508.G1
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA5508.G1 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

Výrobek Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-TA5508.G1, MDT nebo Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

S 8 rockery. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit - JUNG A500, Acreation, AS 500, Merten 1M, M-Pure, může být parametrizován pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, Funkce nuceného nastavení pro každý výstup, Provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, Ovládání žaluzií a žaluzií, tlačítka 1 a 2 (v dodávce), záruka 3 roky. Vestavěný držák s krycí fólií pro individuální značení.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítkové tlačítko 8-násobné, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5508.G1"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.