Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5504.01

BE-TA5504.01

Naše nejlepší cena
1575,77 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci... více
Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5504.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Velká rozmanitost funkcí! Naše nabídka výrobků je vyráběn výrobcem MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760050. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Nechte se nadchnout vynikajícími výkony za dobré ceny! Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. Náš obchod eibabo® nabízí k tomuto výrobku jedinečný náhled 3D/360°. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy ze všech stran. Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! V následujícím přehledu najdete další relevantní informace k tomuto výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA5504.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA5504.01 si zákazníci často kupují toto oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-TA5504.01, MDT a také Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Vyhledáním pojmu MDT si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

S 4 rockery. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- JUNG A500, Aplus - MERTEN M-Smart, pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkční funkce pro každý výstup, funkce s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítka, blok s krycí fólií pro individuální značení, montáž s podpěrným kroužkem (součástí dodávky). fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítkové tlačítko 4-násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5504.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.