Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P2.G1

BE-TA55P2.G1

Naše nejlepší cena
1934,27 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí... více
Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P2.G1 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Ohromný výběr funkcí! Výrobek je vyráběn výrobcem MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760203. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. Nechte se nadchnout vynikajícími výkony za dobré ceny! Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! V následujícím přehledu najdete další relevantní informace k tomuto výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA55P2.G1
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA55P2.G1 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

Výrobek Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-TA55P2.G1, MDT a také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

S 2 rockery a LED pro ovládání, satus a orientaci. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit - JUNG A500, Acreation, AS 500, Merten 1M, M-Pure, může být parametrizován pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, Funkce nuceného nastavení pro každý výstup, Provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, Ovládání žaluzií a žaluzií, tlačítka 1 a 2 (v dodávce), záruka 3 roky. Vestavěný držák s krycí fólií pro individuální značení.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítkové tlačítko 2krát Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P2.G1"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.