Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5502.G1

BE-TA5502.G1

Naše nejlepší cena
1430,64 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci... více
Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5502.G1 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Skvělá a přesvědčivá rozmanitost funkcí: Nabízený výrobek pochází od výrobce MDT, u nás je tento výrobek veden pod číslem výrobku EBN760199. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. U tohoto výrobku je poměr ceny a výkonu naprosto přesvědčivý! Tento výrobek je náš tip na koupi – patří mezi naše bestsellery a v online obchodě eibabo® se prodává velmi často. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Objednejte si tento výrobek od výrobce MDT ještě dnes! Zde najdete přehled dalších relevantních údajů a informací k výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA5502.G1
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA5502.G1 si zákazníci často kupují toto oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX, je:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: BE-TA5502.G1, MDT nebo také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

S 2 rockery. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit - JUNG A500, Acreation, AS 500, Merten 1M, M-Pure, může být parametrizován pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, Funkce nuceného nastavení pro každý výstup, Provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, Ovládání žaluzií a žaluzií, tlačítka 1 a 2 (v dodávce), záruka 3 roky. Vestavěný držák s krycí fólií pro individuální značení.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítkové tlačítko 2krát, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5502.G1"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.