Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro ...

RF-GTT8W.01

Naše nejlepší cena
4917,77 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření... více
Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro ... – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Fascinující rozmanitost funkcí! Zde nabízený výrobek je vyráběn výrobcem MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760225. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. Obdržíte skvělý výrobek za příznivou cenu! Zákazníci se v našem obchodě eibabo® velmi často ptají na tento oblíbený výrobek. Náš obchod eibabo® nabízí k tomuto výrobku jedinečný náhled 3D/360°. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy ze všech stran. Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: RF-GTT8W.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro domácí automatizaci KNX, MDT, RF-GTT8W.01 si zákazníci často kupují toto oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro domácí automatizaci KNX:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: RF-GTT8W.01, MDT nebo Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

S osmi senzorovými oblastmi a kontrolkou LED pro provoz a stav Obklopující osvětlení. S teplotními snímači pro měření prostorové teploty. Aktuální max. 10A s ohmickým zatížením, 10A s 14μF / 2ECG, Pro provoz v rámci EU, 868MHz, Nový protokol KNX RF + v systémovém režimu, Komunikace s ETS5, Senzorové oblasti lze parametrizovat pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, délka stisknutí tlačítka, funkce nuceného nastavení pro každý výstup, provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, lze nastavit jako dvojnásobný spínací akční člen nebo jednočinný spouštěč , Připojení přes MDT KNX RF + line spojka, Okolní orientační světlo s objektem den / noc, Blok pro vložení za skleněnou přední stěnu, včetně etiketovacího filmu, Pro upgrade vašeho instalace bez umístění sběrnic KNX Rozměry (Š x V): 92mm x 163mm , Záruka 3 roky.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítko skleněného skla RF + 8násobně Plus s ovladačem pro měření prostorové teploty, bílý, pro ..."
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.