Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí au...

RF-GTT4W.01

Naše nejlepší cena
3981,45 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové... více
Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí au... – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Přesvědčivá a jedinečná rozmanitost funkcí! Nabízený výrobek vyrábí MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760223. Tento výrobek patří do skupiny zboží Dotykový senzor, a je zařazen v katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo®. Když se rozhodnete pro tento výrobek, obdržíte skvělý výkon za příznivou cenu! Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. U tohoto výrobku jsme pořídili vlastní, exkluzivní snímky o vysokém rozlišení. Díky tomuto exkluzivnímu náhledu 3D si můžete výrobek prohlédnout ze všech stran! Zajistěte si tento skvělý výrobek od výrobce MDT také vy! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: RF-GTT4W.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí automatizaci KNX, MDT, RF-GTT4W.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

Častá témata, která zákazníci rovněž hledají k výrobku Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí automatizaci KNX, jsou: RF-GTT4W.01, MDT nebo také Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

Se čtyřmi oblastmi snímačů a LED pro provoz a stav Obklopující světlo orientace. S teplotními snímači pro měření prostorové teploty. Aktuální max. 10A s ohmickým zatížením, 10A s 14μF / 2ECG, Pro provoz v rámci EU, 868MHz, Nový protokol KNX RF + v systémovém režimu, Komunikace s ETS5, Senzorové oblasti lze parametrizovat pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, délka stisknutí tlačítka, funkce nuceného nastavení pro každý výstup, provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, lze nastavit jako dvojnásobný spínací akční člen nebo jednočinný spouštěč , Připojení přes MDT KNX RF + kabelové spojky, Okolní orientační světlo s objektem den / noc, Blok pro vložení za skleněnou přední stěnu, Včetně etiketovacího filmu, Inovace bez instalace sběrnice KNX Rozměry (Š x V): 92mm x 92mm , Záruka 3 roky.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítko RF + sklo čtyřnásobně Plus s ovladačem s měřením prostorové teploty, bílá, pro domácí au..."
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.