Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5506.01

BE-TA5506.01

Naše nejlepší cena
1756,13 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX... více
Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5506.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Přesvědčivá a jedinečná rozmanitost funkcí! Naše nabídka výrobků pochází z výroby výrobce MDT, u nás je tento výrobek veden pod číslem výrobku EBN760051. Tento výrobek patří do skupiny zboží Dotykový senzor, a je zařazen v katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo®. Kupte si inovace a špičkovou kvalitu za příznivou cenu! Tento tip na koupi vyhledávají a kupují zákazníci na celém světě v našem obchodě velmi často. U tohoto výrobku jsme pořídili vlastní, exkluzivní snímky o vysokém rozlišení. Díky tomuto exkluzivnímu náhledu 3D si můžete výrobek prohlédnout ze všech stran! Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA5506.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA5506.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, je:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: BE-TA5506.01, MDT nebo také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

S 6 rockery. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- JUNG A500, Aplus - MERTEN M-Smart, pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkční funkce pro každý výstup, funkce s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítka, blok s krycí fólií pro individuální značení, montáž s podpěrným kroužkem (součástí dodávky).

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítko 6násobné, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA5506.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.