Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P6.G1

BE-TA55P6.G1

Naše nejlepší cena
2275,42 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci... více
Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P6.G1 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Fascinující rozmanitost funkcí! Zde nabízený výrobek pochází z výroby výrobce MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760205. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Kupte si inovace a špičkovou kvalitu za příznivou cenu! Jako bestseller prodáváme tento výrobek na celém světě velmi často mnoha spokojeným zákazníkům. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Rozhodněte se také vy pro tento vynikající výrobek od výrobce MDT! Zde najdete přehled dalších relevantních údajů a informací k výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-TA55P6.G1
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-TA55P6.G1 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-TA55P6.G1, MDT nebo Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Vyhledáním pojmu MDT si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

Se 6 rockery a LED pro provoz, satus a orientaci. Integrovaný BCU, vhodný pro 55mm systémy: - BERKER S1, B3, B7 - GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit - JUNG A500, Acreation, AS 500, Merten 1M, M-Pure, může být parametrizován pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, Funkce nuceného nastavení pro každý výstup, Provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, Ovládání žaluzií a žaluzií, tlačítka 1 a 2 (v dodávce), záruka 3 roky. Vestavěný držák s krycí fólií pro individuální značení.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítko 6-násobné Plus, LED, bílý lesklý povrch pro domácí automatizaci KNX BE-TA55P6.G1"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.