Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20S.01

BE-GT20S.01

Naše nejlepší cena
3529,85 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX... více
Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20S.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Skvělé a užitečné funkce! Výrobek je vyráběn výrobcem MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760251. Tento výrobek patří do skupiny zboží Dotykový senzor, a je zařazen v katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo®. Když se rozhodnete pro tento výrobek, obdržíte skvělý výkon za příznivou cenu! Tento tip na koupi vyhledávají a kupují zákazníci na celém světě v našem obchodě velmi často. Náš obchod eibabo® nabízí k tomuto výrobku jedinečný náhled 3D/360°. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy ze všech stran. Rozhodněte se také vy pro tento vynikající výrobek od výrobce MDT! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GT20S.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GT20S.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX, je:

Častá témata, která zákazníci rovněž hledají k výrobku Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX, jsou: BE-GT20S.01, MDT nebo také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Vyhledáním pojmu MDT si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

Toto je datum nezávazné dodávky, protože výrobce MDT má mnoho předvýrobků. Tyto objednávky budou po začátku výroby sériově prováděny. Máte-li o tento produkt zájem, můžete si jej objednat v tomto stavu dodávky. Mějte však na paměti, že datum dodání může být zpožděno z důvodu mnoha předběžných objednávek u výrobce. S 6 plochami senzorů, barevným displejem a indikátorem stavu RGB. Vhodné jako 4/6/8/12-násobné tlačítko. Integrovaný BCU - Tlačítka lze nastavit pro 1 nebo 2 tlačítka - 4 tlačítka lze rezervovat s 2 nebo 3 úrovněmi funkcí (8/12 krát) - 2 tlačítka pro přímou vstupní úroveň funkcí - Velký, barevný aktivní displej funkce a stav - Symboly a prostý text nastavitelné pro každé tlačítko / funkci - 1 nebo 2 tlačítka pro spínání, stmívání, uzávěry, hodnoty - Krátké / dlouhé stisknutí tlačítka se dvěma objekty - Stav RGB pro každé tlačítko samostatně ovládatelný z každé úrovně - Indikace vnitřní a venkovní teploty a času - Automatický jas displeje pomocí snímače světla a objektu den / noc - Funkce tlumení s přídavným přepínacím kanálem - Doporučená montážní výška: 1,05 - 1,25 m - Instalace do zásuvky, Rozměry (Š x V): 92 mm x 92 mm - Není vyžadováno žádné dodatečné napájení - Integrovaná sběrnicová spojka

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Skleněné tlačítko II Smart, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT20S.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.