Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08S.01

BE-GT08S.01

Naše nejlepší cena
3361,10 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX... více
Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08S.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Řada neobvyklých funkcí spojená v jediném výrobku: Tento výrobek vyrábí MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760114. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. Příznivá cena a skvělé vlastnosti výrobku nadchnou i vás! Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Rozhodněte se také vy pro tento vynikající výrobek od výrobce MDT! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GT08S.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GT08S.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

Častá témata, která zákazníci rovněž hledají k výrobku Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX, jsou: BE-GT08S.01, MDT nebo Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Vyhledáním pojmu MDT si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

S osmi senzorovými oblastmi a LED diodami pro provoz a stav, osvětlení obklopujícího okolí. Integrované BCU, oblasti snímače mohou být parametrizovány pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt, programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkční funkce pro každý výstup, funkce s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, bílá / červená LED dioda pro každá oblast snímače, jas LED nastavitelná v 5 krocích přes objekt den / noc, odesílání druhého objektu je možné pomocí logických modulů, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, včetně filmu, Instalace s opěrným kroužkem (součástí dodávky), Rozměry 92 mm x 163 mm, Integrovaná sběrnicová spojka. 3 roky záruka. fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Skleněné tlačítko 8-násobné Plus, černé, pro domácí automatizaci KNX BE-GT08S.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.