RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A6.01

RF-TA55A6.01

Naše nejlepší cena
3259,72 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí... více
RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A6.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Řada neobvyklých funkcí spojená v jediném výrobku: Tento výrobek pochází z výroby výrobce MDT, u nás je tento výrobek veden pod číslem výrobku EBN760135. V našem online obchodě eibabo® najdete tento výrobek ve skupině zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Kupte si inovace a špičkovou kvalitu za příznivou cenu! Mnoho kupujících v našem online obchodě se již rozhodlo pro tento výrobek. Náš obchod eibabo® nabízí k tomuto výrobku jedinečný náhled 3D/360°. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy ze všech stran. Objednejte si tento výrobek od výrobce MDT ještě dnes! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: RF-TA55A6.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, RF-TA55A6.01 si zákazníci často kupují toto oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: RF-TA55A6.01, MDT nebo Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

S 6 kolébkami a LED pro provoz, stav a orientaci, aktuální max. 10A s ohmickým zatížením, 10A s 14μF / 2ECG, nový protokol KNX RF + v systémovém režimu, komunikace s ETS3 / 4/5, vhodný pro všechny spínače s 55mm kolébkou, tlačítky lze parametrizovat pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkce nuceného nastavení pro každý výstup, provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, lze nastavit jako dvojnásobný spínací nebo 1- sklopný uzávěr, připojení přes MDT KNX RF + kabelové spojky, centrovaný záhlaví s krycí fólií pro individuální značení, výměna konvenčních tlačítek, modernizace instalace bez umístění sběrnic KNX, napájení 230VAC, instalace s podpěrným kroužkem ), Pro provoz v rámci EU, 868MHz.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "RF tlačítko 6-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A6.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.