RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A4.01

RF-TA55A4.01

Naše nejlepší cena
3000,89 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí... více
RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A4.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Přesvědčivá a jedinečná rozmanitost funkcí! Zde nabízený výrobek pochází z výroby výrobce MDT, objednací číslo tohoto výrobku je EBN760134. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Tento výrobek se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu. Tento výrobek patří v našem online obchodě eibabo® k bestsellerům a na celém světě je velmi oblíbený. Zde v obchodě máte k dispozici exkluzivní náhled 3D. Podívejte se na výrobek z různé perspektivy nebo si podle svého přání přibližte jeho obrázky ve vysokém rozlišení! Kupte si ještě dnes tento výrobek od výrobce MDT! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: RF-TA55A4.01
  • Číslo celní sazby: 85176200
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX, MDT, RF-TA55A4.01 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: RF-TA55A4.01, MDT nebo také Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

S 4 kolébkami a LED pro provoz, stav a orientaci, proud max. 10A s ohmickým zatížením, 10A s 14μF / 2ECG, nový protokol KNX RF + v systémovém režimu, komunikace s ETS3 / 4/5, vhodný pro všechny spínače s 55mm kolébkou, tlačítky lze parametrizovat pro 1 nebo 2 tlačítka, NO nebo NC kontakt programovatelná délka stisknutí tlačítek, funkce nuceného nastavení pro každý výstup, provoz s krátkým / dlouhým stiskem tlačítek a 2 objekty, ovládání žaluzií a žaluzií, ovládání 1 a 2 tlačítky, lze nastavit jako dvojnásobný spínací nebo 1- sklopný uzávěr, připojení přes MDT KNX RF + kabelové spojky, centrovaný záhlaví s krycí fólií pro individuální značení, výměna konvenčních tlačítek, modernizace instalace bez umístění sběrnic KNX, napájení 230VAC, instalace s podpěrným kroužkem ), Pro provoz v rámci EU, 868MHz. fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "RF tlačítko 4-násobné Plus s pohonem, bílý matný povrch pro domácí automatizaci KNX RF-TA55A4.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.