Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR2W.01

BE-GTR2W.01

Naše nejlepší cena
745,60 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí... více
Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR2W.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Skvělé a užitečné funkce! Tento výrobek je vyráběn výrobcem MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760119. V katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo® je tento výrobek zařazen ve skupině zboží Dotykový senzor. Obdržíte skvělý výrobek za příznivou cenu! Jako bestseller prodáváme tento výrobek na celém světě velmi často mnoha spokojeným zákazníkům. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Zajistěte si tento skvělý výrobek od výrobce MDT také vy! Zde najdete přehled dalších relevantních údajů a informací k výrobku:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GTR2W.01
  • Číslo celní sazby: 39259080
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GTR2W.01 si zákazníci často kupují toto oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Zvláště oblíbené výrobky, které zákazníci obchodu eibabo® často hledají nebo potřebují k výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX, je:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: BE-GTR2W.01, MDT nebo Dotykový senzor. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Další zajímavé výrobky tohoto výrobce najdete na následujícím odkazu MDT.

Rozměry 92 mm x 163 mm, vhodné pro 55 mm systémy: Tlačítka MDT a tlačítka Plus - BERKER S1, B1, B3, B7- JUNG A500, Aplus- GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- MERTEN M-Smart, M-Arc , M-plán. fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm, 2-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR2W.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.