Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1S.01

BE-GTR1S.01

Naše nejlepší cena
560,83 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí... více
Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1S.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Fascinující rozmanitost funkcí! Výrobek pochází od výrobce MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760116. V našem online obchodě eibabo® najdete tento výrobek ve skupině zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Tento výrobek se vyznačuje skvělým poměrem ceny a výkonu. Zákazníci se v našem obchodě eibabo® velmi často ptají na tento oblíbený výrobek. U tohoto výrobku jsme pořídili vlastní, exkluzivní snímky o vysokém rozlišení. Díky tomuto exkluzivnímu náhledu 3D si můžete výrobek prohlédnout ze všech stran! Zajistěte si tento skvělý výrobek od výrobce MDT také vy! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GTR1S.01
  • Číslo celní sazby: 39259080
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GTR1S.01 si jiní zákazníci velmi často kupují i toto zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

Tyto užitečné výrobky jsou velmi oblíbené a zákazníci je často vyhledávají a kupují k výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX:

Výrobek Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: BE-GTR1S.01, MDT a také Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

Rozměry 92 mm x 92 mm, vhodné pro 55 mm systémy: Tlačítka MDT a tlačítka Plus - BERKER S1, B1, B3, B7- JUNG A500, Aplus- GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- MERTEN M-Smart, M-Arc , M-plán.

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1násobný, černý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1S.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.