Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1W.01

BE-GTR1W.01

Naše nejlepší cena
555,88 Kč vč. DPH

1-2 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí... více
Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1W.01 – MDT :

Rozšířený popis výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Řada neobvyklých funkcí spojená v jediném výrobku: Naše nabídka výrobků pochází z výroby výrobce MDT, tento výrobek najdete pod číslem výrobku EBN760117. V obchodě eibabo® je tento výrobek zařazen do skupiny zboží Dotykový senzor v katalogu Inteligentní dům. Když se rozhodnete pro tento výrobek, obdržíte skvělý výkon za příznivou cenu! Tento výrobek je náš tip na koupi – patří mezi naše bestsellery a v online obchodě eibabo® se prodává velmi často. Tento výrobek je v našem obchodě vybaven jedinečným náhledem 3D. Díky obrázkům 3D ve vysokém rozlišení si můžete tento výrobek prohlédnout z různé perspektivy a ve zvětšení až 700 %. Rozhodněte se také vy pro tento vynikající výrobek od výrobce MDT! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: BE-GTR1W.01
  • Číslo celní sazby: 39259080
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

K výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX, MDT, BE-GTR1W.01 si jiní zákazníci velmi často kupují i toto zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX často v souvislosti s těmito tématy: BE-GTR1W.01, MDT a také Dotykový senzor. Při vyhledávání pojmu Dotykový senzor najdete také další podobné výrobky nebo výrobky, které souvisejí s tímto zbožím. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: MDT.

Rozměry 92 mm x 92 mm, vhodné pro 55 mm systémy: Tlačítka MDT a tlačítka Plus - BERKER S1, B1, B3, B7- JUNG A500, Aplus- GIRA Standard 55, E2, Event, Esprit- MERTEN M-Smart, M-Arc , M-plán. fotografoval EIB3D.COM

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Rám skleněného krytu pro rozsah 55 mm 1-násobný, bílý, pro domácí automatizaci KNX BE-GTR1W.01"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.