Propojovací kabel LC-Duplex Fiber Optic 10m PT/DX-LCSC-OM4-10

Fumo - PT/DX-LCSC-OM4-10 - Propojovací kabel LC-Duplex Fiber Optic 10m PT/DX-LCSC-OM4-10
Zdroj foto: Obr. event. podobný
PT/DX-LCSC-OM4-10

752,22 Kč vč. DPH

21-23 Dny* (CZE)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Druh vlákna Multimode 50/125, Kategorie OM4, Typ kabelu Duplex, Délka 10 m, Typ konektoru... více
Propojovací kabel LC-Duplex Fiber Optic 10m PT/DX-LCSC-OM4-10 – Fumo : Druh vlákna Multimode 50/125, Kategorie OM4, Typ kabelu Duplex, Délka 10 m, Typ konektoru přípojka 1 LC duplex, Typ konektoru přípojka 2 SC duplex, APC provedení ne, Barva pláště fialová (fialová), Objímka ochrany proti zlomu nasunuté
... více
Druh vlákna Multimode 50/125
Kategorie OM4
Typ kabelu Duplex
Délka 10 m
Typ konektoru přípojka 1 LC duplex
Typ konektoru přípojka 2 SC duplex
APC provedení ne
Barva pláště fialová (fialová)
Objímka ochrany proti zlomu nasunuté

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Propojovací kabel LC-Duplex Fiber Optic 10m PT/DX-LCSC-OM4-10"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.