Příslušenství pro malé domácí potřeby 94.3749

94.3749 4005531037491 EAN/GTIN

Naše nejlepší cena
642,93 Kč vč. DPH

14-15 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Druh příslušenství ostatní, Vhodné pro ostatní Rozšířený popis výrobku Příslušenství pro malé... více
Příslušenství pro malé domácí potřeby 94.3749 – EOS Saunatechnik – 4005531037491: Druh příslušenství ostatní, Vhodné pro ostatní

Rozšířený popis výrobku Příslušenství pro malé domácí potřeby

Doplňkový popis výrobku

Vysoká užitná hodnota a skvělá kvalita. Výrobek je vyráběn výrobcem EOS Saunatechnik, objednací číslo tohoto výrobku je EB13401276. V našem online obchodě eibabo® najdete tento výrobek ve skupině zboží Príslušenstvo malé prístroje v katalogu Elektroinstalační materiál. Obdržíte skvělý výrobek za příznivou cenu! Tento oblíbený výrobek kupují zákazníci v našem obchodě často. Zde v obchodě máte k dispozici exkluzivní náhled 3D. Podívejte se na výrobek z různé perspektivy nebo si podle svého přání přibližte jeho obrázky ve vysokém rozlišení! Objednejte si tento výrobek od výrobce EOS Saunatechnik ještě dnes! Přehled dalších údajů a informací k výrobku najdete zde:

  • Číslo výrobku výrobce: 94.3749
  • EAN/GTIN: 4005531037491
  • Číslo celní sazby: 94051091
  • Země původu zboží: Německo

Pokyny pro zasílání

Pro tento výrobek existuje zákaz dovozu do některých zemí. Možnými důvody tohoto zákazu jsou: zákonná ustanovení, vyloučení záruk výrobce nebo technické specifikace. Tento výrobek bohužel zásadně nemůžeme dodávat do následujících zemí:

  • Spojené státy americké
  • Kanada

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Příslušenství pro malé domácí potřeby, EOS Saunatechnik, 94.3749 také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Příslušenství pro malé domácí potřeby také následující zvláště oblíbené zboží:

V obchodě eibabo® hledají zákazníci výrobek Příslušenství pro malé domácí potřeby často v souvislosti s těmito tématy: 94.3749, EOS Saunatechnik nebo Príslušenstvo malé prístroje. Další podobné výrobky najdete také při vyhledávání pojmu Príslušenstvo malé prístroje. Na následujícím odkazu si můžete zobrazit také další výrobky tohoto výrobce: EOS Saunatechnik.
... více
Druh příslušenství ostatní
Vhodné pro ostatní

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Příslušenství pro malé domácí potřeby 94.3749"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.