Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX ELS 70296 P2 RF

Elsner - ELS 70296 P2 RF - Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX ELS 70296 P2 RF
Zdroj foto: Obr. event. podobný
ELS 70296 P2 RF

Naše nejlepší cena
5974,39 Kč vč. DPH

12-13 Dny* (DEU)

Kus
Do seznamu Oblíbené
Rozšířený popis výrobku Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí... více
Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX ELS 70296 P2 RF – Elsner :

Rozšířený popis výrobku Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX

Doplňkový popis výrobku

Přesvědčivá a jedinečná rozmanitost funkcí! Výrobek pochází z výroby výrobce Elsner, objednací číslo tohoto výrobku je EBN700149. Tento výrobek patří do skupiny zboží Dotykový senzor, a je zařazen v katalogu Inteligentní dům obchodu eibabo®. Nechte se nadchnout vynikajícími výkony za dobré ceny! Pro toto oblíbený výrobek se rozhodlo již mnoho zákazníků obchodu eibabo®. Pro tento výrobek bohužel ještě nemáme k dispozici náhledy 3D ve vysokém rozlišení. Naše vlastní 3D fotostudio již však pracuje na přípravě snímků tohoto výrobku. Kupte si tento skvělý výrobek od výrobce Elsner! Další informace a údaje k výrobku uvádíme na stránkách:

  • Číslo výrobku výrobce: ELS 70296 P2 RF

Doporučení k výrobku, volitelné příslušenství a alternativní zboží

Také často kupované výrobky

Velmi často kupují naši zákazníci k výrobku Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX, Elsner, ELS 70296 P2 RF také následující oblíbené zboží:

Doporučení k dalšímu relevantnímu výrobku

V obchodě eibabo® zákazníci často vyhledávají a kupují k výrobku Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX také následující zvláště oblíbené zboží:

Výrobek Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX hledají zákazníci často k následujícím tématům: ELS 70296 P2 RF, Elsner nebo také Dotykový senzor. Další výrobky, které souvisejí s tímto zbožím, najdete také při vyhledávání pojmu Dotykový senzor. Vyhledáním pojmu Elsner si můžete zobrazit také další zajímavé výrobky tohoto výrobce.

Tlačítka Corlo Push Jednoduché nebo dvojité tlačítko pro systém Corlo. Skleněná plocha v černé nebo bílé barvě, prosím, objednejte tlačítko s okrajem tak, aby odpovídalo rámu (na zakázku barevný okraj nebo rámeček na zakázku). Corlo Tlačítko MT: s integrovaným teplotním čidlem T-NTC. K dispozici jako jediné tlačítko Corlo M1-T a jako dvojité tlačítko Corlo M2-T. Rámeček pro shodu: Corlo Corlo Solar Wireless P push button P RF: s integrovanými solárními panely pro napájení a dodatečným nouzovým napájením přes baterii 3 V (typ CR2032). Pro pohony / zařízení na řídicích jednotkách WS1, WS1000, Solexa, Arexa a přímé ovládání zařízení, která používají Elsner Wireless RF protokol (např. Ventilační jednotky, relé, řídicí jednotky motoru). K dispozici jako jediné tlačítko Corlo P1 RF a jako dvojité tlačítko Corlo P2 RF. Shoda Rám: Corlo rovina Výrobce: Elsner Elektronik GmbH položka č .: ELS 70296 P2 RF

... více

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "Tlačítko Corlo, černé, s chromovaným lesklou hranou pro domácí automatizaci KNX ELS 70296 P2 RF"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.