SC-duplexní konektor 0-6278080-2

0-6278080-2 6278080-2 7330268077579 EAN/GTIN

Naše nejlepší cena
7548,06 Kč vč. DPH
(Pro 10 Kus) a navíc Přepr. náklady

13-15 Dny* (CZE)

x 10 Kus
Do seznamu Oblíbené
Provedení Konektory (plug), Vhodné pro druh vlákna Multimode, Typ konektoru SC duplex, APC... více
SC-duplexní konektor 0-6278080-2 – CommScope EMEA – 6278080-2 – 7330268077579: Provedení Konektory (plug), Vhodné pro druh vlákna Multimode, Typ konektoru SC duplex, APC provedení ne, Materiál kroužku Keramika
... více
Provedení Konektory (plug)
Vhodné pro druh vlákna Multimode
Typ konektoru SC duplex
APC provedení ne
Materiál kroužku Keramika

Ohodnotit výrobek

(0 Hodnocení)
Přečíst, napsat a prodiskutovat hodnocení... více
Hodnocení zákazníků pro "SC-duplexní konektor 0-6278080-2"
Napsat hodnocení
Hodnocení budou uvolněna po kontrole.
Do následujícího textového pole zadejte řetězec znaků.

Pole označená * jsou povinná pole.